Раймунду Кінтал засуджує виставку Свята квітів

Еколог і географ Раймунду Кінтал, засновник Асоціації друзів Екологічного парку Фуншала, у четвер, 7 травня, використав свою сторінку у Facebook, щоб різко розкритикувати Виставку квітів, включену до програми Свята квітів. Колишній радник, відповідальний за довкілля, освіту та науку у муніципалітеті Фуншала, заявив, що експозиція, відкрита з 30 квітня, перетворилася на не більше ніж купу гниючої рослинності. Він описав ситуацію як наслідок тижня, що минув після того, що він назвав помпезною інавгурацією. Раймунду Кінтал закликав Регіональний уряд негайно закрити виставку. Як альтернативу він запропонував організувати екскурсії з гідом до Муніципального саду, парку Санта-Катаріна та садів Кінта Віґія, які, за його словами, є дуже красивими й гідними представниками Мадейри. Він також поставив під сумнів вартість для держбюджету цього сумного видовища, облаштованого на Ларгу-да-Рештаурасаау.


:newspaper: Читати повну статтю